Zajímají vás zkušenosti se stavební firmou S.I.P Beroun? Pište na soul176@seznam.cz

Stavební firmy

Reference S.I.P. Beroun, S.I.P Invest?

16. prosince 2014 v 8:48
Pokud se chystáte stavět a hledáte reference (nikoli pozitivní) firmu S.I.P. Beroun (S.I.P. Invest), kterou zastupuje pan Václav Kučera, případně Michal Gabriel, pište na e-mail: soul176@seznam.cz . K dispozici je kompletní fotodokumentace stavby, odborné posudky (statik, soudní znalec aj.)

Doplňující otázky pro stavební firmu.

7. května 2009 v 17:29 | Zdeňka
Pokud někdo stojíte před výběrem stavební firmy, možná se vám bude hodit můj seznam doplňujících otázek k položkovému rozpočtu a provedení stavby obecně. Otázky jsme předložili firmě a požádali, aby nám k tomu připsali stručný, jasný komentář. Zasílám v celkovém znění pro inspiraci, co je třeba dobré si ujasnit. Něco tedy bylo jasné z podstaty věci, ale já jsem to chtěla mít raději černé na bílém . Jak se říká: "Těžce na cvičišti, lehce na bojišti!". Takže, tady jsou ty otázky:

Díky fandům obnovuji blog...

7. května 2009 v 17:02 | Zdeňka
Byť jsem si ještě nedávno myslela, že s blogem končím, pozitivní ohlasy mě donutily mé rozhodnutí přehodnotit. Takže pokračujeme dál. S menšími technickými úpravami, které by měly zabránit komentářům obsahující osobní ironické invektivity, či těm, které porušují pravidla slušnosti. Samozřejmě se bude snažit zasahovat opravdu jen výjimečně, takže se nebojte komentáře psát!
Co se stalo po dobu mé nepřítomnosti :

Rozesláno...

12. února 2009 v 10:42
Tak jsme rozhodili poptávku do 4 stavebních firem a čekáme, jak nám to nacení. Připomínám: dům 6+1+ technická místnost+ garáž+ 2 koupelny.

Oslovené stavební firmy.

12. listopadu 2008 v 15:42
Tak jsem dnes poslala maily do čtyř stavebních firem. Zatím jsem jen poskytla základní informace, hrubé půdorysy domu a dotázala se, zda mají na březen 2009 volnou kapacitu.

Na klíč nebo svépomocí?

18. října 2008 v 22:45 | Zdeňka
Stavět dům takzvaně na klíč, nebo svépomocí? To je pro nás je to taky celkem jednoduchá otázka. "Dovolených na maltě" jsme si užili dost a dost takže bychom rádi stavěli na klíč.

Nevíte někdo o slušné firmě, která staví na klíč. Nebo o kvalitním stavebním dozoru?

16. října 2008 v 11:58 | Zdeňka
Tady ještě nic není, protože jsme do stádia výběru stavení firmy ještě nedorazili. Ale protože čas je neúprosný, uvítám všechny vaše podněty, nabídky (hlavně doporučení spokojených zákazníků!) i případná varování před moderními piráty, darmožrouty, či jak se dnes říká těm "kteří nejsou hodni"?. Pište prosím dole na stránce, kde je kolonka zpráva autorovi. Zkušela jsem to a funguje to! Takže díky. Již brzy sem připíšu určitě i něco já...
 
 

Reklama