Zajímají vás zkušenosti se stavební firmou S.I.P Beroun? Pište na soul176@seznam.cz

Konec blogu.

19. února 2009 v 9:30
Tak vážení, popravdě řečeno se stále ještě do země nekoplo, stavba je pár týdnů před zahájením. A já si musím přiznat, že smysl tohoto blogu se mi nepodařilo naplnit.Jedním z důvodů pro jeho založení bylo zkontaktovat se s dalšími lidmi, kteří se také chystají stavět či staví. Také jsem chtěla naznačit, co vše čeká odvážlivce, kteří se pustí do stavby. Nyní však musím dát za pravdu Hugovi, který mě téměř od počátku tohoto blogu doprovází, když tvrdil, že on nemá odvahu takto veřejně psát o stavbě svého domu. Jo, jo, Hugo měl jsi pravdu....
Už dlouho jsem si po nějakých bezobsažných příspěvcích v komentářích říkala, že postrádá smysl se o čemkoli rozepisovat, či si dokonce z některých věcí dělat legraci.
Včera se do mě opřel Alfons (je to tady vlastně osoba ženského pohlaví, která ze sebe na internetu raději udělá chlapa, než by se odvážně podepsala pod příspěvek svým jménem). Bohužel asi netušila, že internet není zase až tak anonymní, jak si myslela...
Vadilo jí, že v galerii Půdorysy nemám "jen" půdorysy. Takže naposledy na vysvětlenou, pak už nemám sílu cokoli vysvětlovat. Ano, založila jsem galerii Půdorysy, do které jsem i umístila půdorys přízemí. Kvůli ucelenosti jsem zde ale zveřejnila i pohledy na dům, když už jsme měla své Dokumenty s těmito výkresy v počítači otevřené.... a přišlo mi v tu chvíli zbytečné zakládat rubriku Pohledy.
Ano, skutečně vím, že půdorys, není to samé, co pohled na dům . Ale už opravdu nehodlám dále řešit takovéto blbůstky a otázky typu: "co jsem si to dovolila." Více najdete v komentářích k článku "Jaký dům".
Takže s touto formou zveřejňování končím. Ono to také zabere dost času...Tak se mějte a všem, co staví přeji jen to dobré a rovné zdi
Zdeňka
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Hugo Hugo | 19. února 2009 v 11:08

Hmmm, škoda. Ale jelikož sám dost nesnáším osobní útoky a uhozené výkřiky v internetových diskuzích, tak to docela chápu. Blog mi přišel fajn a sledoval jsem ho, protože málokdo má chuť a odvahu takto detailně psát o své stavbě. Jenže diskutovat by se měl to, aby člověk nastínil svůj názor na danou věc, a ne se za každou cenu snažil pošlapat mínění toho druhého. A nebo aby jen zařval něco "mimo mísu" a snažil se dokázat, jak je "superchytrý", když rozpozná půdorys od pohledu. Takže hodně štěstí a méně nesmyslných reakcí na Střeše nebo na Facebooku :o)

2 Jitka Jitka | E-mail | Web | 19. února 2009 v 17:50

Připojuji se ke komentáři Huga. Je škoda že Váš blog končí, už jsem si Vás přidala i jako odkaz na své stránky o stavbě našeho domu. Váš pohled na svět mi byl velmi blízký, tyhle blogy jsou přece opravdu o tom předat své zkušenosti a ukázat svůj pohled na věc.Účel těhle blgů je úplně o nečem jiném, rádoby odborníci holt nepochopili. Bohužel lidská omezenost a nesnášenlivost někdy opravdu nezná mezí. Držím palce ať Vám domeček roste bez větších problémů!!!!

3 Vláďa Vláďa | 19. února 2009 v 19:37

Velká škoda. Blog se mi líbil,ale naprosto Vás chápu. Mám podobné zkušenosti. Svůj blog jsem už také chtěl ukončit, ale zatím jsem to neudělal, ikdyž času na aktualizace moc nemám. Stavím také u Berouna, tak jsem na Vaši stavbu byl o to více zvědav. No nic. Stavbě zdar!!

4 Zdeňka Zdeňka | 20. února 2009 v 10:20

Díky všem za podporu. A navrhuji těm, co staví nejen u Berouna (kupodivu je nás více, než jsem myslela): domluvme se na řešení, jak debatovat na ne zcela veřejném místě (a hlavně věcně). Je škoda přestat si vyměňovat zkušenosti. Navrhla jsem Facebook, ale pokud máte někdo lepší návrh, sem s ním.

5 Jitka Jitka | E-mail | Web | 20. února 2009 v 17:33

Ano Zdeňko máte pravdu, byla by to škoda ukončit, jen taky netuším jak najít jinou možnost. Musím kouknout na ten Facebook, zatím s ním žádnou zkušenost nemám a když tak se Vám ozvu na mejlík.

6 Lenka Lenka | 20. února 2009 v 22:22

Dobrý večer, Zdeňko, je to škoda, že to vzdáváte (ve veřejné formě), i když chápu, že podobné výlevy vezmou člověku všechnu chuť a radost z blogu. Sama v poslední době bojuji s časem, tak sem vždy jen občas kouknu, co je nového, takže článek Konec blogu mě opravdu překvapil - bohužel ne příjemně. To, že se tato "zvláštní" sorta lidí pravidelně strefuje do novinářů a honí si tím od svého ega až po kdoví co, to už mě nepřekvapuje, ale nevěděla jsem, že má někdo takovou nutkavou potřebu sebeprezentace i na blozích tohoto typu. To, že končíte je škoda a paradoxně to bude nějaká zakomplexovaná pseudointeligence považovat za vítězství. Tak ať se Vám stavba daří a přeji už jen příjemné starosti. Lenka

7 Lenka Lenka | 20. února 2009 v 22:39

Tak jsem si zpětně dohledala článek "Jaký dům", u nějž měly být komentáře, kvůli kterým to celé vzniklo. Tak to jsem si myslela, že to bude horší kalibr:o( Sice nevím nic o historii Vašich jiných debat, o kterých tam padla zmínka, ale končit blog kvůli tomuto? Paní svou "věcnou" připomínku, že v části Půdorysy nejsou jen půdorysy napsala sice nevhodným způsobem, ale zhodila tím jen sama sebe. Pak jste ji tedy evidentně trošku rozzuřila odhalením její identity, ale i tak si myslím, že končit jen kvůli tomuto je škoda. Ale to už se opakuji, že:) Nebuďte tolik vztahovačná, chytrolíni se najdou všude, s tím se asi moc nenadělá, ale nestranný pozorovatel si svůj názor udělá. A co jsem tak viděla z reakcí, tak podpora je na Vaší straně.

8 láďa láďa | 23. února 2009 v 17:07

Škoda, pěkně to začalo . . .

9 Enti Enti | Web | 16. března 2009 v 18:49

K blogu jsem se dostal až teď, docela by mě zajímalo komentování postupu stavby (tipy, kde ušetřit a na čem naopak ne). Jinak se ještě hodně rozhoduji, zda "obyčejnou", nebo dřevěnou stavbu, od známého mám tip na firmu, kterou jsem dal do položky web. No, bude to ještě těžké, držím palce, ať stavba proběhne co nejsnáze.

10 Pavel Tesárek Pavel Tesárek | E-mail | Web | 18. března 2009 v 19:57

Dobrý den,

My se s přítelkyní chystáme na stavbu domu teď na jaře. A také jsem chtěl psát blog o naší stavbě. Doufám, že sprosté komentáře se nám vyhnou :)

Protože jsem se chtěl také zkontaktovat se všemi kdo staví a mít názory, rady a fotky na jednom místě, připravil jsem stránky www.StavbaDomuSvepomoci.cz

Pokud se Vám stavebníkům zalíbí, budu se těšit na Vaše příspěvky.

11 Lenka Lenka | 22. dubna 2009 v 20:59

Zdravím Zdeňko,

tak jsem se na diskuzích dočetla, že hodláte blog obnovit. Super rozhodnutí;o)

12 Zdeňka Zdeňka | 22. dubna 2009 v 23:52

Zdravím Lenko,
je to vskutku tak. Jednak mě potěšily pozitivní reakce, je mi i líto času, který jsem tomu věnovala a chci dát nějaké reference na firmu, která nám to bude stavět (ať pozitivní, či negativní).
Před tím ale ještě musí upravit tu složku půdorysy. Snad to při svém bídném IQ zvládnu :-). Držte mi palce a díky všem příznivcům za podporu. Zdeňka

13 Tereza Tereza | Web | 4. července 2014 v 12:36

Škoda, mohlo to být zajímavé počtení...

Komentáře jsou uzavřeny.


Aktuální články

Reklama