Zajímají vás zkušenosti se stavební firmou S.I.P Beroun? Pište na soul176@seznam.cz

Hrr na pejskaře.

18. listopadu 2008 v 20:22 |  Mimo staveniště.
Jestli patříte mezi ty milovníky zvířat, kteří se bez své čtyřnohé dogy neobejdou ani v panelákové garsonce o rozměrech 30 m2, nečtěte prosím dál. Tento článek by ve vás mohl vyvolat zlobu, kterážto -padnoucí na mou hlavu - by po kontroverzi s dřevostavbami mohla mít fatální následky na další osud tohoto blogu.


O co vlastně jde. Musím přiznat, že mám ráda zvířata. Jsou miloučká, pokud se k nim hezky chováte, dávají vám najevo svou lásku mnohdy upřímnějí než lidé. Třeba pro opuštěné důchodce je takový milý, přívětivý psík téměř nezbytnost. Jenže... Právě to jenže dnes způsobilo, že bych některé pejskaře.... no víte, co... raději ani nenaznačovat. Jela jsem dnes se synkem ke kadeřnici, protože jeho vlásky mi připomínaly hlavičku Rákosníčka. Ne počtem, ale délkou. Cestou zpátky jsme ještě vyzvedli dcerku ve škole a hopsa hejsa domů na oběd. Už v autě jsem si všimla, že mám nějak umazanou sedačku spolujezdce. No co, pomyslela jsme si, zase nějaké bahno, večer to vyčistím. Přece se na malého nebudu zlobit, že v autě kope do rytmu maminčiných popěvků. Překousla jsem i to, že zrovna o den dříve jsem to auto hodinu pulírovala v ruční myčce a vysávala, takže zářilo jako Hubbleův teleskop.
Až při sundávání botiček doma jsme strnula ve výrazu, řeči, pohybech a myšlení. Zas TO tam bylo. Ano to fuj fuj fuj, největší fuj, které si můžete přinést z procházky mezi paneláky. To kvůli čemu my (ženy s malými dětmi) tak divně křivolace tápeme po chodnících s hlavou skloněnou, dítka svíráme za ručičku, aby nevybočila z našeho směru a bedlivě hledáme na chodnících ono FUJ. Počítám, že další scénář je ve všech domácnostech stejný. 1. natáhnout silnostěnné rukavice. 2. nadechnout se zhluboka nějakého silného parfému (Chanel č.5 či podobného), 3. nějakým nástrojem (v mém případě kouskem špejle) to fuj z podrážky s hlubokým zimním vzorkem řádně očistit a posléze omýt. Brrr, ještě teď se mi dělá zle.
To se pak milí pejskaři nemůžete divit, že na vás druhý, třetí a možná i čtvrtý den po tomto incidentu koukáme tak nevraživě. Je mi jasné, že se mezi vámi najdou i takoví slušňáci, co to po svých miláčcích uklidí, ale naše nazlobenost prostě nedovolí se tvářit přívětivě. Zvláště, když aspoň v Praze jsou pytlíčky s rozkládacími lopatičkami doslova na každém kroku (fámy o tom, že si je někteří důchodci berou domů místo pytlíků považujme za zprávy poplašné).
Do garsonky prosím raději ne..... U nás po sídlišti jich běhá několik.

Zdroj: internet

Já osobně bych takovéto nepořádné páničky a paničky tvrdě postihovala. Nevím, kolik činí roční poplatky, dejme tomu 2000 Kč. Tak fajn, budete dvakrát přistiženi strážníkem, jak děláte nevidící neslyšíte, nemyslící a už bych vám napařila roční poplatek 5000 korun a tak dále v násobcích dvou, pokud vás zase přistihnou. Drsné? No věřte tomu, že pocit z čištění těch bot se mi dnes zdál drsnější.
Věřím, že hodní páníčkové, páničky a psíci, dále první pejsek rodičů Denny, pak také Ája a druhá Ája mi to odpustí. A vůbec, myslím, že psíkům od jisté velikosti a stylu původního života není v panelovém bytě hezky. Myslete na to.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 imbecil imbecil | 24. listopadu 2008 v 10:25 | Reagovat

Nechápu, ale vůbec, jak to souvisí s RD. To jsou prostě jen filozofické žvásty zakomplexovaných středoškoláků, ktěří si myslí, že by se kolem nich měl točit celý svět.

2 Zdeňka Zdeňka | 24. listopadu 2008 v 10:38 | Reagovat

Mému bráchovi, který zde vystoupil pod jménem imbecil: Tohle je blog. Píšu si zde, co chci (doufám, že v mezích slušnosti). To, že příspěvek nesouvisí se stavbou je zřejmé z jeho zařazení v rubrice nazvané Mimo staveniště. Jinak ti přeji hezký den. Nevím, proč jsi stále tak "ježatý". Zdeňka

3 Simona Simona | 2. ledna 2009 v 11:28 | Reagovat

->to imbecil :)

mně se ten článek líbil a  určitě s bydlením souvisí (s kvalitou bydlení). Tzn. zapadá do těchto stránek. Kolik Ti je a jaké máš vzdělání Ty, jsi nám všem už naznačil.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama